اجاره سوئیت

اجاره سوئیت |اجاره سوئیت ارزان در گرگان | سوئیت اجاره ای در گرگان | اجاره ویلا در گرگان |اجاره ویلا در زیارت |اجاره کلبه جنگلی در زیارت

تیم گلستان ارائه دهنده بهترین خدمات اجاره سوئیت در سطح استان گلستان می باشد. واحد های ما در بهترین نقاط دیدنی گرگان و گلستان با بهترین امکانات و مناسب ترین قیمت می باشد که آماده خدمت گزاری به شما مسافرین گرامی می باشد.. برای اطلاع از قیمت واحدهای اجاره ای در سطح استان گلستان با شماره ی زیر تماس حاصل نمایید.

09114481870

09374399523

 

   جهت مشاهده تمامی سوییت های موجود ، اینجا را کلیک نمایید.

سفر به بهشت گلستان شهر گرگان

گرگان یکی از شهرهای خوش آب و هوا و دارای تنوع و گوناگونی زیادی است که در قسمت شمال شرق کشورمان و در استان گلستان قرار دارد. این تنوع از طبیعت زیبا، چشم نواز و دل انگیز آن گرفته تا جاذبه های گردشگری و فرهنگ و سایر موارد را شامل می شود. جنگل های انبوه و سر سبز گرگان هر گردشگر طبیعت دوستی را به خود جذب می کند.

درباره گرگان

شهر گرگان در بخش جنوبی استان گلستان واقع شده است این شهرستان از شمال به شهرستانهای آق قلا و ترکمن و از جنوب به استان سمنان و از شرق به شهرستان علی آباد و از غرب به شهرستان کردکوی محدود میشود.این شهر زیبای استان گلستان بخاطر جاذبه های گردشگری و روستای های توریستی تفریحی سالانه مسافرین زیادی را به خود جذب کرده است.تعداد مناطق گردشگری و تفریحی این شهر بسیار زیاد است.

بهترین زمان سفر به شهر گرگان

بهترین زمان برای سفر به شهر گرگان در فصل بهار است که هوا خنکی مطبوعی دارد و جریانات هوا در این شهر گرگان در فصل بهار بسیار خوب است و به هیچ عنوان شرجی بودن هوا حس نمی شود البته در فصل بهار تمام جنگل ها کاملا سرسبز نشده‌اند و معمولا تا اوایل اردیبهشت طول می‌کشد. شما در فصل خرداد ماه شاهد رویش گل در دشت های ییلاق می‌شوید البته در مناطق ییلاقی بهار با کمی تاخیر به وجود می‌آید .در تابستان هوا کمی گرم می شود در این فصل سفر به ییلاق ها و مناطق مرتفع سفر کنید که هوا در این مناطق بسیار بهاری و مطبوع است.
در فصل پاییز مهر و آبان میتوانیم در ارتفاعات و روستاهای ییلاقی تا اوایل آبان‌ماه سفر خود را ادامه دهیم. ناهارخوران که یکی از زیباترین مناطق تفریحی شهر گرگان می باشد در تمام فصول سال می توانیم از تغییر فصل در این منطقه لذت ببریم گرگان شهر رنگارنگ هست در تمام فصول سفر در این منطقه بسیار لذت بخش است .البته در زمستان سفر به روستاهای جنگلی و اقامت در کلبه های چوبی در دل جنگل و تماشای آتش در بخاری های هیزمی در روزهای برفی و سرد بسیار لذت بخش فراموش نشود.

جاذبه های گردشگری گرگان

جاذبه های گردشگری گرگان بسیار زیاد است که فقط ما در اینجا نام از آنها می بریم.

پارک جنگلی ناهارخوران – پارک جنگلی النگدره – مسجد جامع گرگان – دیوار دفاعی گرگان – آبشار لوه – روستای توریستی تفریحی زیارت – ابشار زیارت – آبشار رنگو – هزار پیچ ، روستای ییلاقی بالا چیلی ، روستای تفریحی نرسو و …

گرگان کجا بریم

گرگان یکی از زیباترین و بهترین شهرهای ایران است که علاوه بر آثار تاریخی ارزشمند ، مناطق طبیعی سرسبز و کم نظیری دارد که می تواند جان آدمی را تازه کند. برای رفتن به گرگان پارک جنگلی نهارخوران ، جنگل توسکستان ، بازار گرگان ، مسجد جامع گرگان ،کاخ موزه گرگان ، پارک جنگلی النگدره، روستای توریستی تفریحی زیارت، تپه تاریخی تورنگ تپه ، آبشار رنگو، دریاچه توشن ، خانه تقوی ها وآبشار نومل می توان اشاره کرد.

مراکز خرید گرگان

مرکز خرید کاپری – مرکز خرید وارکانا – بازار بزرگ نعلبندان – پاساژ مرسل – بازار گوشت و ماهی گرگان – بازار امام – بازارچه آق قلا – خاله سوسکه – پاساژ مروارید – بازارچه بندر ترکمن

سوغاتی های گرگان

از خوراکی ها می توان به نان زنجبیلی ، نان خرمایی ، سرغلبیلی ، حلوای اماج و پادرازی اشاره کرد. اما صنایع دستی این منطقه شامل قالیچه ترکمن ، ابریشم بافی ، زیور آلات می باشد.

غذاهای محلی شهر گرگان

خورشت ساک ، چکدرمه ، باسترمه ،‌ماش پلو ، ماش پتی خارش ، بورک ، کئی ترشک ، ترچین ، نخود پلو با کشمش ، ترشی پلو ، انواع بورانی ها ، ترشی آش و دمپخت