ثبت نام

کاربرگ  ثبت نام سمینار آموزشی حفاظت الکترونیک ایران

سازمان/ شرکت  محترم

با اهداء سلام

موضوع:دعوت به ثبت نام   در اولین سمینار آموزشی مدیریت حفاظت الکترونیک ایران

 

احتراماً، چنان ­که مستحضرید اولین سمینار آموزشی مدیریت حفاظت الکترونیک ایران توسط اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان تهران و اتحادیه سراسری شرکت های فنی  مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی به عنوان یکی از تشکل های اتاق ایران  با محوریت آموزش مدیریت امنیت ، مدیریت پروژه ؛ مشاوره و طراحی اتاق کنترل  در تاریخ های  ۱۰ و ۱۱ بهمن ماه جاری    با حضور متخصصین و مدیران ارشد شرکت های فنی مهندسی حفاظت الکترونیک و نیز پیمانکاران ، کارفرمایان و مشاوران این صنعت  در محل سالن همایش های اتاق بازرگانی تهران برگزار میگردد  .

از این روبا توجه به اهداف ارتقای علمی و توانمند سازی مدیران ارشد   در این سمینار تخصصی  خواهشمند است برنامه ریزی از پیش تعیین شده ای را   جهت حضور شایسته به عمل رسانده تا شاهد حضور گرم و صمیمانه متخصصان در این سمینار باشیم. لذا خواهشمند است فایل پیوست را که شامل فرم ثبت نام از  شرکت کنندگان جهت صدور کارت ورود به سمینار و گواهی نامه می باشد را برای تک تک شرکت کنندگان تکمیل و به دبیرخانه ارسال نمایید .

ستاد اجرایی برگزاری این رویداد مهم تخصصی کشوری   ، حضور گرانقدر حضرتعالی را در این رویداد مهم علمی و تخصصی، ارج نهاده و مغتنم می­داند.

پیشاپیش از توجه و اهتمامی که هم­چون گذشته به تسریع در اجابت درخواست ارائه شده خواهید داشت، صمیمانه سپاسگزاریم

راهنمای ثبت نام

نحوه ثبت نام
– اولین گام برای برقراری هر گونه ارتباط با سمینار، ورود  به  پایگاه اینترنتی است. برای این کار ابتدا باید به نشانی اینترنتی www.securityseminar.ir مراجعه کنید و در این حال با دانلود کاربرگ ثبت نام در منوی ثبت نام آن را تکمیل و با فیش واریزی به شماره فکس دبیرخانه ارسال نمایید . و یا از طریق میانبر ثبت نام به صورت آنلاین ثبت نام کنید و مبلغ سمینار را پرداخت کنید

– توجه داشته باشید که ثبت نام نهایی پس از واریز وجه ثبت نام و ارسال به فکس دبیرخانه و یا ثبت نام آنلاین و پرداخت هزینه و تایید آن توسط دبیرخانه سمینار انجام خواهد شد.

 (در کادر نام کاربری فرم ثبت نام، کد ملی ،پست الکترونیک و شماره همراه را باید به صورت دقیق وارد نمود.)

– توجه داشته باشید که ثبت نام نهایی پس از واریز وجه ثبت نام و ارسال به فکس دبیرخانه و یا ثبت نام آنلاین و پرداخت هزینه و تایید آن توسط دبیرخانه سمینار انجام خواهد شد.
-.
آخرین مهلت ثبت نام  ۱۳۹۶٫۱۱٫۰۵
نحوه واریز وجه:
– وجه ثبت نام با توجه به مبالغ مندرج در جدول می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *